Nový web pre psí salón s jedinečnými wellness službami

Služby pre firmu:Ako na web

IvanaD 22.04.2022827

Nový web pre psí salón s jedinečnými wellness službami

Dog´s beauty & wellness salón pre psov otvoril svoje brány v Bratislave - Petržalke len v roku 2021, napriek tomu si svojim osobitým prístupom a zaujímavou ponukou wellness služieb pre psov už stihol získať pravidelnú klientelu. Pred začatím našej spolupráce nemal salón vlastnú webstránku, do povedomia zákazníkov sa dostal len prostredníctvom profilu na Facebooku. Bohaté portfolio služieb spoločnosti, tak mohlo vidieť pomerne málo zákazníkov. Keďže konkurencia v tejto oblasti je pomerne veľká, majiteľka salóna sa na nás obrátila so žiadosťou o vytvorenie moderného a prehľadného webu, ktorý by zákazníkom vizuálne aj obsahovo priblížil exkluzívnu ponuku služieb, pomohol zvýšiť návštevnosť salóna a dostať sa na prvé priečky vo vyhľadávaní. Psí salón Dog´s beauty & wellness sa líši od konkurencie najmä osobitým prístupom k svojim zvieracím klientom a komplexným balíkom služieb od kúpania, fénovania a strihania psov, cez manikúru a dentálnu hygienu až po špeciálne wellness služby. Toto všetko sme sa snažili vyzdvihnúť na novom webe.

TVORBA LOGA, DIZAJN A ŠTRUKTÚRA WEBU

Pri realizácii nového webu pre psí salón Dog´s beauty & wellness sme sa zamerali na tvorbu kvalitného obsahu so zreteľom na SEO a vizuálnu prezenáciu jednotlivých služieb prostredníctvom fotografií a videí. Vopred sme si jasne zadefinovali kľúčové slová, pre ktoré chceme obsadiť čo najlepšie pozície a následne pripravili texty. Na domovskú stránku sme pridali zoznam najčastejších otázok a odpovedí, ktoré klientov pred návštevou salóna zaujímajú a zároveň pomáhajú aj dosiahnuť lepšie SEO.

Realizácii nového webu predchádzal výber domény – dogsbeauty.sk, definícia dizajnu a  štruktúry webu a  návrh nového, zreteľne čitateľného loga.

Pri tvorbe loga sme stavili na jednoduchý a vizuálne ľahko zapamätateľný dizajn, ktorý vystihuje indentitu spoločnosti a odlišuje spoločnosť Dog´s beauty & wellness od konkurencie .  

S klientkou sme sa dohodli, že v rámci brandingu využijeme nové logo aj pri výrobe nálepiek s logom a pre lepšiu viditeľnosť salóna pre psov a orientáciu zákazníka zhotovíme a umiestnime nálepky aj na okná prevádzky

OBSAH WEBU

Aby sme upriamili pozornosť klientov na jedinečné služby psieho salóna Dog´s beauty & wellness, vytvorili sme 4 prehľadné podstránky – aromaterapia pre psov, ozonoterapia / hydromasáž pre psov, trimovanie psov, odstránenie zubného kameňa  – na ktorých sme podrobne popísali ich benefity a doplnili fotografiami a videami z procedúr. Nesmel chýbať cenník a samostatná galéria, kde sú fotografie a videá prehľadne usporiadané do kategórií.
Samozrejmosťou je objednávkový formulár, vďaka ktorému môžete psíka na konkrétnu procedúru rovno objednať.

SPRÁVA REFERENCIÍ

Referencie spokojných zákazníkov sú v dnešnom internetovom svete cenným marketingovým nástrojom. Nič nepredáva lepšie ako pozitívne referencie na vaše služby. Nielenže pomáhajú zvyšovať počet zákazníkov, ale zlepšujú tiež pozície vo vyhľadávaní. Referencie preto nájdete aj na novom webe psieho salónu Dog´s beauty & wellness, kde si môžete prečítať hodnotenie konkrétnej služby a pozrieť fotografie či videá spokojných majteľov a ich psíkov.

SPRÁVA FIREMNÉHO PROFILU MOJA FIRMA NA GOOGLI A SOCIÁLNYCH SIETÍ FACEBOOK, INSTAGRAM

Služba Moja Firma na Googli, predtým známa ako Google Moja Firma, je ďalších silným a silným marketingovým nástrojom, bez ktorého by nemala fungovať žiadna spoločnosť. Jej najväčším benefitom je umiestnenie firmy v Google Mapách a možnosť priamo komunikovať so zákazníkom prostredníctvom správ. Viete tu tiež prezentovať svoje služby pridávaním fotografií a videí a informovať o novinkách prostredníctvom pravidelných postov. Profil Moja Firma vám tiež umožňuje vytvoriť jednoduchý mikroweb, ktorý sa oplatí využiť, aby ste zlepšili svoje SEO. 

Služba Moja Firma na Googli, predtým známa ako Google Moja Firma, je ďalších silným a silným marketingovým nástrojom, bez ktorého by nemala fungovať žiadna spoločnosť. Jej najväčším benefitom je umiestnenie firmy v Google Mapách a možnosť priamo komunikovať so zákazníkom prostredníctvom správ. Viete tu tiež prezentovať svoje služby pridávaním fotografií a videí a informovať o novinkách prostredníctvom pravidelných postov. Profil Moja Firma vám zároveň umožňuje vytvoriť jednoduchý mikroweb, ktorý sa oplatí využiť, aby ste zlepšili svoje SEO. Vďaka profilu Moja Firma na Googli nájde psí salón Dog´s beauty & wellness niekoľkonásobne viac zákazníkov. 

Viac o výhodách a tipoch, ako vylepšiť svoj profil Moja Firma si môžete prečítať v našich článkoch 👉 Prečo by ste mali využiť možnosť príspevkov na Google Moja Firma a ako na to? a Ako správne a efektívne vyplniť profil Google Moja Firma? 

Ako súčasť našej marketingovej podpory samozrejme nesmie chýbať pravidelná ani pravidelná správa sociálnych sietí Facebook a Instagram. Výhodou sociálnych sietí je, že môžete zacieliť svoje služby a reklamu priamo na konkrétnu skupinu klientov a zároveň sledovať ich spätnú odozvu cez správy a komentáre. 

 

 

Máte pocit, že aj váš web by už potreboval zmenu?
Chceli by ste zmodernizovať logo, vylepšiť dizajn, rozšíriť obsah či zoptimalizovať SEO tak, aby vás našlo viac zákazníkov? Sme tu pre vás! 
Vytvoríme efektívny web na mieru vašim požiadavkám. 
📧 obchod@zariadim.sk 
📞 +421 918 228 898
Komentáre Disqus.
(5/5) 55 referencií PRO
zariadim.sk

Premeníme vašu prácu na zážitky o ktorých sa hovorí! Zákazník na internete trávi stále viacej času…

SPRÁVA FACEBOOK FANÚŠIKOVSKEJ…

Spoluprácu s Vašou firmou hodnotím nadpriemerne. Osobitne chcem pochváliť Eriku…

SEO SLUŽBY a REDIZAJN WEB STRÁNKY…

Spolupráca so zariadim.sk prebiehala operatívne a s tímom sa mi komunikovalo…

VYPLNENIE A SPRÁVA PROFILU GOOGLE…

Pomocou tohto google nástroja sa moje podnikanie okamžite zobrazilo v mapách a…

zariadim.sk
5/5 55 hodnotení

Čítajte ďalej

Zobrazte referencie na vašom webe !

Služby pre firmu:Sila internetových referencií

Zobrazte referencie na vašom webe !


09.05.2017827

zariadim.skSlužby pre firmu

Šesť tipov pre krásnu jarnú záhradu

Záhrada:Jar v záhrade

Šesť tipov pre krásnu jarnú záhradu


04.04.2017827

zariadim.skZáhrada

Aj malá firma môže mať dobrý marketing

Služby pre firmu

Aj malá firma môže mať dobrý marketing


01.05.2016827

Martin ChylaSlužby pre firmu

Máte plnú hlavu projektov

okolo vášho domu, záhrady alebo rodiny?

Povedzte nám to a pusťte to z hlavy. Spojíme Vás s najlepšími dodávateľmi.
Hurá, poďme zariaďovať!
Táto webová stránka používa k zlepšeniu vašej skúsenosti súbory cookies. Ďalším používaním tohto webu s tým súhlasíte. Viac informácií
Súhlasím