Moderný a inšpirujúci web, s množstvom fotomateriálu

Služby pre firmu:Ako na web

Martin Chyla Martin Chyla 08.04.20202243

Moderný a inšpirujúci web, s množstvom fotomateriálu

Na žiadosť nášho dlhoročného klienta, spoločnosť AMG STUDIO, sme pripravili, vytvorili a následne efektívne nastavili všetky potrebné funkcie na novej modernej webstránke spoločnosti. Klient je dlhoročným dodávateľom tieniacej techniky ako sú markízy, siete proti hmyzu, exteriérové a interiérové žalúzie či vonkajšie rolety. Okrem toho zabezpečuje aj profesionálnu montáž a servis produktov tieniacej techniky. Aj vďaka tomu služby spoločnosti využívajú nielen majitelia domov a bytov, ale aj súkromní investori a firmy na tienenie kancelárií, showroomov alebo iných prevádzok. 

Klient využíval svoju staršiu stránku, ktorá mu už dlhšie nevyhovovala tak rozhodnutie prerobiť web len čakalo na správny čas. Klient ale vedel do čoho ide, podstránky a obsah pôvodného webu si spravoval sám a vedel presne, čo by od nového webu čakal. Naša  úloha bolo vytvorenie moderného a efektívne nastaveného webu obsahujúceho najpredávanejšie položky jeho rýchlo meniaceho sa portfólia tak, aby dosahoval vyššie priečky vo vyhľadávaní a mal vysokú návštevnosť. Práve na tieto úlohy sme sa pri príprave zamerali.

Ako sme pripravili web

Dizajn

Prvým krokom bol výber vhodných kľúčových slov, ktoré mali spĺňať potrebnú funkciu, priviesť viac zákazníkov na stránku. Keď boli všetky pripravené, nasledovalo zmapovanie konkurencie. Konkrétne ich ponuky, výhod a nedostatkov, ktoré by sme mohli pri tvorbe nového webu využiť. Takto získané informácie sme potom použili aj pri vhodnom nastavení SEO nástrojov na stránke.


Ďalším krokom bol výber vhodnej domény, čo však nebol problém. K tomu sme pridali aj návrh zmodernizovaného loga spoločnosti, ktoré by sa dizajnovo hodilo na stránku. Následne sme doménu amgstudio.sk nastavili a začali pridávať obsah.

V rámci obsahu sme pripravili vhodné texty pre jednotlivé sekcie stránky a rozdelili ju na hlavné stránky a podstránky podľa druhu produktov. Na jednotlivých podstránkach sme popísali ich delenie, výhody a hlavný účel. Samozrejmosťou bolo pridanie fotografií.

Pre top produkty z každej produktovej rady sme pridali možnosť prekliku na stránku produktu, kde sa môžete dozvedieť viac detailných informácií o produkte a zároveň sme nezabudli pridať aj formulár pre vyžiadanie cenovej ponuky. 

      


SEO a kontakty

Najdôležitejšie kontaktné údaje sme umiestnili hneď na dvoch miestach. Do hlavičky stránky sme umiestnili telefonický a mailový kontakt s priamou možnosťou prekliku v prípade záujmu potenciálneho zákazníka. Zároveň sme tieto kontaktné údaje s možnosťou prekliku pridali aj v rámci pätičky stránky, spolu s možnosťou prekliku na Facebook, Google My Business a aj konkrétne referencie zákazníkov

Veríme, že v súčasnosti sú referencie zákazníkov účinným a pritom lacným reklamným nástrojom pre každú firmu, preto pri tvorbe webstránok nezabúdame aj na pridanie referencií zákazníkov priamo na stránku, ale aj na sociálne siete, pričom vždy pridáme aj spätné odkazy na stránku. 

Pre zvýšenie návštevnosti sme pridali aj sériu originálnych článkov, ktoré sme na nový web pridali. Vždy však boli použité dohodnuté kľúčové slová, ktoré zabezpečia lepšie umiestnenie vo vyhľadávačoch. SEO samotnej stránky a všetkých podstránok sme nastavili tak, aby sa zlepšila návštevnosť, ale aj konverzia objednávok. 

Počas celej doby sme jednotlivé kroky vopred komunikovali s klientom, takže konečný výzor zodpovedal jeho predstavám. A to bol aj náš hlavný zámer. Aby bola stránka vytvorená podľa predstáv klienta a plne funkčná. 


 

Aká bola spokojnosť klienta?

 

O tom, že bola spoločnosť AMG Studio s našou prácou spokojná svedčí aj referencia majiteľa spoločnosti, ktorú môžete nájsť po kliknutí na odkaz. Opýtali sme sa ho na to, ako bol spokojný so spoluprácou s nami po určitom čase. Odpoveď si môžete prečítať sami.

Myslíme si, že viac ani nie je potrebné pridávať. Naša práca a spokojnosť klientov hovorí sama za seba. Ak máte záujem o vytvorenie novej webovej stránky, alebo úpravy či zmeny na stránke, ktorú vlastníte, tak sme tu práve pre vás. Veríme, že vďaka našim skúsenostiam dokážeme vašim požiadavkám vyhovieť. 

 

Stačí nás kontaktovať na obchod@zariadim.sk, alebo na linke  0918 228 898 a my vám s tým radi pomôžeme. Je len na vás, ako sa rozhodnete.

Môžeme však zaručiť, že všetky časti a obsah stránky vytvárame plnohodnotne a pritom sa snažíme o čo najnižšiu cenu pre každého klienta.

 

 

 

Komentáre Disqus.
(5/5) 55 referencií PRO
zariadim.sk

Premeníme vašu prácu na zážitky o ktorých sa hovorí! Zákazník na internete trávi stále viacej času…

KLIMALG

1 135

ČLÁNOK NA BLOG DO TÉMY TÝŽDŇA…

Maximálna spokojnosť s prácou . Článok velmi dobre spracovaný .

VYPLNENIE A SPRÁVA PROFILU GOOGLE…

Pomocou tohto google nástroja sa moje podnikanie okamžite zobrazilo v mapách a…

Správa facebook fanúšikovskej…

Všetko prebehlo korektne podľa dohody.

zariadim.sk
5/5 55 hodnotení

Čítajte ďalej

Zobrazte referencie na vašom webe !

Služby pre firmu:Sila internetových referencií

Zobrazte referencie na vašom webe !


09.05.20172243

zariadim.skSlužby pre firmu

Šesť tipov pre krásnu jarnú záhradu

Záhrada:Jar v záhrade

Šesť tipov pre krásnu jarnú záhradu


04.04.20172243

zariadim.skZáhrada

Aj malá firma môže mať dobrý marketing

Služby pre firmu

Aj malá firma môže mať dobrý marketing


01.05.20162243

Martin ChylaSlužby pre firmu

Máte plnú hlavu projektov

okolo vášho domu, záhrady alebo rodiny?

Povedzte nám to a pusťte to z hlavy. Spojíme Vás s najlepšími dodávateľmi.
Hurá, poďme zariaďovať!
Táto webová stránka používa k zlepšeniu vašej skúsenosti súbory cookies. Ďalším používaním tohto webu s tým súhlasíte. Viac informácií
Súhlasím