Nový web pre predajňu, najrýchlejší servis a požičovňu lyží a snowboardov v Bratislave

Služby pre firmu:Ako na web

Joli Joli 10.12.20205212

Nový web pre predajňu, najrýchlejší servis a požičovňu lyží a snowboardov v Bratislave

Náš klient SLYŽE, s.r.o., prevádzkuje už 11 rokov kamennú prevádzku požičovne a servisu lyží v Bratislave. Minulý rok sa rozhodol investovať do online prostredia nemalé reklamné prostriedky a my sme boli radi že sme boli pritom. Za jeden rok tak obsadil skvelú 2. pozíciu v online návštevách lyžiarskych potrieb v Bratislave. Naša spolupráca v roku 2019/20 bola v zabezpečení SEO obsahu pre časť eshopu, tvorbe SEO článkov a najmä pomoc s online referenciami. Naša spolupráca pre tento rok dostala nový rozmer a pre eshop.slyze.sk sme dostali zadanie pripraviť domovský prezentačný web slyze.sk zameraný na SEO pozície. Konkurencia bola silná a sezóna je viac ako neistá. Napriek tomu výzvy máme radi a preto sme radi prijali tento projekt.

Službám, ktoré poskytujú dokonale rozumejú o čom svedčia viac ako dve stovky referencií od spokojných klientov. Naším primárnym cieľom bolo vyzdvihnúť práve tieto benefity a vytvoriť moderný a efektívne nastavený web.

 

  • Bezkonkurenčná rýchlosť poskytovaných služieb

  • Najlacnejšia požičovňa lyží a snowboardov

  • Profesionálny osobný prístup a príjemné prostredie

  • Bezkonkurenčné otváracie hodiny na celom Slovensku

  • Požičovňa lyží s obrovským sortimentom

 

Ako sme postupovali pri tvorbe novej web stránky ?

Prvým krokom bolo pochopenie hlavných služieb, o ktoré postupne rozširovali svoje portfólio a porovnať ich s tým čo reálne zákazníci hľadajú, alebu by ich mohlo do budúcna zaujímať a náš web odlíšiť. Následne sme si s klientom prešli všetky potrebné funkcie na stránke a návrh dizajnu. Dôležité bolo, zladiť jednotlivé stránky tak, aby potenciálnych zákazníkov zaujali dizajnom aj obsahom a zároveň ho motivovali k online, telefonickej alebo osobnej objednávke.

V rámci obsahu sme pripravili vhodné texty pre jednotlivé sekcie stránky a rozdelili ju na hlavné stránky a podstránky podľa druhu služieb.

PREDAJ LYŽÍ A LYŽIARSKEHO VYBAVENIA

Spoločnosť SLYŽE má vo svojej ponuke najširší výber lyží Blizzard na Slovensku za bezkonkurenčné ceny. Modelová rada pre rok 2020/21 je však extrémne široká a stáva sa neprehľadnou. Pokúsili sme sa pochopiť a ponúknuť veľký prehľad modelov ideálne ešte jednoduchšie ako ju má stránka výrobcu alebo distribútora. Dúfame tak že sa v modelovej ponuke Blizzard ľahko zorientujete. Z bohatej ponuke rekreačných, závodných či športových lyží si určite vyberie každý – začiatočník, pokročilí, profesionálny lyžiar, žena, muž, dieťa a dokonca aj váš trucovitý teenager.  Na chuť si prídu aj fanúšikovia čerstvého prašanu, skialp či free ride lyží.

Celá ponuka má samozrejme smerovať zájazníka priamo k produktom a podporiť aj záujem o doplnkové portfólio produktov na skvelú a bezpečnú lyžovačku – lyžiarske prilby, lyžiarske okuliare, rukavice, lyžiarske paličky, lyžiarky či oblečenie a doplnky.

S výberom vhodných lyží či výstroja vám radi pomôžu profesionáli v predajni v Karlovej Vsi v Bratislave, alebo si môžete prečítať zopár rád na blogu.

 

POŽIČOVŇA LYŽÍ

Už nikdy viac si nemusíte robiť pred lyžovačkou starosti s malými lyžiarkami, požičovňa lyží SLYŽE je tu pre vás. S radosťou vám splnia prianie vyskúšať si snowboard či freeridové lyže, v požičovni nájdete kompletné lyžiarske a snowboardové vybavenie. Stačí si prísť vybrať. Pomôžu vám, nadstavia všetko potrebné, sortiment navyše prešiel veľkým servisom, môžete tak ihneď bezstarostne a bezpečne vyraziť  na svah.

Už od 4 EUR na deň si tu vyberiete aj detské a juniorské lyže. Okrem toho máme pre vaše deti pripravené lyžiarkylyžiarske palicelyžiarske okuliare a lyžiarske prilby rôznych veľkostí.

Bohužiaľ situácia s pandémiou je tento rok taká aká je, v SLYZE si to dobre uvedomujú, preto ak vám vaše plány nevyjdú môžete rezervované veci presunúť na iný termín a v objektívnych prípadoch aj zdarma zrušiť.

 

Využiť môžete služby krátkodobého zapožičania alebo dlhodobému prenájmu na celý rok či dva. Ak presne viete čo potrebujete, rezervujte si  to pohodlne a jednoducho telefonicky a privezú vám to až pred dvere domu.

SLYŽE myslia aj na skúsených lyžiarov. Prídite si otestovať niektoré zo závodných lyží alebo z testovacích modelov. Otestujte postupne rôzne lyže tejto sezóny za zlomok ceny a ak si ich zamilujete, môžete si ich odkúpiť. Cenu zapožičania vám odrátajú z predajnej ceny.


Spolu s klientom sme vytvorili podstránku pre priateľov a tiež ludí ktorí sa o svoj zážitok radi podelia na sociálnych sieťach. Pre partie priateľov alebo najbližších, má SLYŽE ďaľšie prekvapenia.

Navyše ak z vášho testovacieho dňa, alebo víkendu uverejníte fotografie vašich zážitkov a označíte profily Facebook , Instagram - @slyze a fotku označíte  #slyze, pri návrate získate malý darček.

 

Že vám to nestačí? Požičajte si teda úplne nové lyže. 

V prípade nových modelov lyží získate v SLYŽE - EXTRA PONUKU:

Možnosť prenájmu novučičkých lyžína 365 dní. Po roku vám vrátia 60% sumy alebo si zoberiete v tej istej sume iné napríklad väčšie lyže. 

 

Ako si lyže rezervovať?

Zákazníkov rýchlo navigujeme k online rezervácii (dočasne riešená cez systém bookio, ktorý klient testuje), navigácii do predajne alebo telefonickej rezervácii.

Ešte nie ste presvedčení? Spoľahnite sa na recenzie iných klientov
Vďaka silnej ponuke ale hlavne vďaka odbornosti a ústretovosti zamestnancov sa SLYŽE dlhodobo držia na špici spokojnosti zákazníkov. Ich rating spokojnosti je 4,95 z 5 a našou úlohou bolo od zákazníka spätnú väzbu nie len získavať ale aj ju ďalej šíriť. 

viac ako 230 referencií

      

 

SERVIS LYŽÍ A SNOWBOARDOV

Odborníci z SLYŽE sú pripravení poskytnúť vašim lyžiam a snowboardom tú najlepšiu starostlivosť v Bratislave. Okrem toho skontrolujú  a nastavia viazanie a vypínanie na vašich lyžiach. Starostlivosť o vašu výbavu sa vám vráti v podobe skvelých zážitkov z lyžovania, či snowboardovania. Za doplatok 5 EUR vám veľký aj malý servis lyží snowboardov vykonajú expresne rýchlo už do 24 hodín. V rámci malého a veľkého servisu na špičkových strojoch značky WINTERSTEIGER a MONTANA pre vás zabezpečia : 

  • čistenie a brúsenie sklznice

  • voskovanie

  • uhľovanie a brúsenie hrán 

  • zalievanie rýh

 

Nemáte čas pred lyžovačkou alebo po sezóne zájsť do servisu ?

Využiť môžete služby servisu SLYŽE, ktorý má v rámci celej Bratislavy ponuku individuálneho osobného zberu. Kvalifikovaný pracovník, vám vaše vybavenie vyzdvihne, poradí a potrebný servis s vami odkonzultuje. Po vykonaní servisu vám lyže či snowboard dovezie domov.

BAZÁR LYŽÍ A SNOWBOARDOV

Určite si nezabudnite pozrieť bazár lyží a snowboardov SLYŽE. Bohatá ponuka lyží pre deti, juniorov aj dospelých osloví aj najnáročnejších zákazníkov. Okrem toho tu tiež výhodne zakúpite lyžiarky, snowboardysnowboardové topánkylyžiarske palicelyžiarske prilby aj lyžiarske okuliare. Všetky veci sú pripravené ku okamžitému odberu, lyže a snowboardy prešli profesionálnym veľkým servisom.  Nevynechajte túto sekciu, dajú sa tam nájsť krásne kúsky za skvelé ceny, ako napr. minuloročné detské lyže BLIZZARD FIREBIRD alebo lyžiarky TECNICA MACH SPORT 80 HV za veľmi príjemnú cenu. 

 

SLYŽE sú pre nás bezkonkurenčný a skutočne spoľahlivý partner pre lyžovačku, preto sme nesmierne radi, že nám do rúk vložiť dôveru a mohli sme mu pomôcť s tvorbou novej webovej stránky.

     E-mailinfo@slyze.sk    Telefón+421 944 411 758

 

 

Zistili ste po prečítaní článku, že aj vaša webstránka by potrebovala zmenu? Neviete však ako na to? Sme tu pre vás ! Spoločne nájdeme cestu ako efektívne vystavať stránku, ktorú budú vaši klienti radi navštevovať.  

Nezabudnite však ani na silu referencií, často práve tie rozhodnú či si zákazník vyberie vás.

Ak máte otázky neváhajte nás kontaktovať na obchod@zariadim.sk, alebo linke
+421 918 228 898. Je to len na vás ako sa rozhodnete.

 

Komentáre Disqus.
(5/5) 80 referencií
SLyže

Spoločnosť SLyže už 9 rokov ponúka bezkonkurenčný servis a požičovňu lyží/snowboardov v Bratislave.…

(5/5) 55 referencií PRO
zariadim.sk

Premeníme vašu prácu na zážitky o ktorých sa hovorí! Zákazník na internete trávi stále viacej času…


Čítajte ďalej

Výber lyžiarskej prilby nepodceňujte!

Rodina:Lyžovačka snov

Výber lyžiarskej prilby nepodceňujte!


03.01.20205212

JoliRodina

Ako si vybrať vhodný typ lyží?

Rodina:Lyžovačka snov

Ako si vybrať vhodný typ lyží?


03.01.20205212

JoliRodina

Rýchla a kvalitná požičovňa lyží v Bratislave

Rodina:Lyžovačka snov

Rýchla a kvalitná požičovňa lyží v Bratislave


20.12.20195212

JoliRodina

Máte plnú hlavu projektov

okolo vášho domu, záhrady alebo rodiny?

Povedzte nám to a pusťte to z hlavy. Spojíme Vás s najlepšími dodávateľmi.
Hurá, poďme zariaďovať!
Táto webová stránka používa k zlepšeniu vašej skúsenosti súbory cookies. Ďalším používaním tohto webu s tým súhlasíte. Viac informácií
Súhlasím