Nárast tržieb vďaka vylepšenému webu

Služby pre firmu:Ako na web

Martin Chyla Martin Chyla 08.04.20202456

Nárast tržieb vďaka vylepšenému webu

V rámci našich služieb ponúkame okrem tvorby nových webových stránok aj možnosť vykonania rôznych úprav a zmien podľa požiadaviek klientov. Práve o túto službu mal prednedávnom záujem jeden z našich klientov, spoločnosť Slyze s.r.o., ktorá prevádzkuje jeden z vyhľadávaných webov s lyžiarskymi potrebami, servisom lyží a požičovňou v rámci Bratislavy.

Nakoľko webstránka mala už svoju návštevnosť, klient chcel vykonať iba menšie úpravy e-shopu pre zlepšenie informatívnosti z pohľadu zákazníka. To sme brali ako prvoradé, keď sme sa najskôr zamýšľali nad tým, čo bude potrebné vykonať.

Aké zmeny sme na stránke vykonali?

Produkty

Pre zlepšenie návštevnosti a zároveň informačnej funkcie e-shopu sme sa rozhodli pre časovo náročnejší čin. Postupne sme pridávali nové produkty a doplnili popisy s využitím vopred dohodnutých kľúčových slov, čím sa zlepšilo SEO jednotlivých produktov a tým aj zvýšila ich relevantnosť a návštevnosť.

Pre zákazníkov sa tak podstatne zlepšila možnosť správneho výberu produktov, ale aj služieb, ktoré klient ponúka.

Blog

Následne sme vytvorili samostatný blog na stránke e-shopu a pridali 5 nových originálnych článkov, ktoré boli vytvorené so zameraním na konkrétne služby a produkty v e-shope. Samozrejmosťou bolo využitie vybraných vhodných kľúčových slov v jednotlivých článkoch a nezabudli sme ani na prelinkovanie na jednotlivé produkty aj služby. Okrem toho sme pridali aj prekliky s možnosťou priamej objednávky v e-shope. 

Kým však nebol blog na stránke klienta hotový, využili sme výhody nášho blogu na stránke zariadim.sk, kde sme pridali niekoľko originálnych článkov, ktorých obsah sme dohodli s klientom a využili sme kľúčové slová a spätné odkazy na stránky e-shopu. 

Referencie a sociálne siete

V dnešnej dobe sa stali priame referencie zákazníkov dôležitým článkom pre zlepšenie dôveryhodnosti firiem aj samotných značiek. Preto vždy uvažujeme aj nad tým ako ich efektívne využiť pri tvorbe či premene web stránok. V e-shope nášho klienta sme referencie zákazníkov z nášho portálu zariadim.sk v rámci úprav použili aj priamo v článkoch v blogu. 

Okrem toho sme referencie z nášho portálu pridali aj pre jednotlivé služby, ako sú predaj, servis, požičovňa či bazár. Nezabudli sme ani na prelinkovanie so sociálnymi sieťami ako Facebook a využitie spätných odkazov na aktuálne prelinkovanie kľúčových produktov sezóny z Googlu.


Splnili sme očakávanie klienta?

 V skratke sa dá povedať, že klient bol jednoznačne spokojný. Ale aby ste to vedeli zhodnotiť sami, opýtali sme sa na aktuálnu spokojnosť ohľadom fungovania webu po zmenách, ktoré sme urobili. Odpoveď si môžete prečítať sami v referencii, ktorú nám klient zanechal na stránke zariadim.sk 

Ako tím sme vždy vďační a spokojní, keď naši zákazníci prejavia svoju vďačnosť a spokojnosť s tým, ako sme im pomohli vyriešiť ich problém. To nám dodáva ešte viac energie a chuť robiť veci ešte lepšie.

Ak máte záujem, radi pomôžeme aj vám. Stačí nás jednoducho kontaktovať na obchod@zariadim.sk, alebo na linke  0918 228 898 a my vám s tým radi pomôžeme. Je len na vás, ako sa rozhodnete. 

Veríme, že vďaka našim skúsenostiam dokážeme vašim požiadavkám vyhovieť.

 

 

 

 

 

Komentáre Disqus.
(5/5) 55 referencií PRO
zariadim.sk

Premeníme vašu prácu na zážitky o ktorých sa hovorí! Zákazník na internete trávi stále viacej času…

Správa referencií

So správou našich referencií sme veľmi spokojní. Najviac nás potešila…

SPRÁVA REFERENCIÍ

Svoje podnikanie som začínala od nuly a napriek tomu som za prvý týždeň už mala…

Správa facebook fanúšikovskej…

Všetko prebehlo korektne podľa dohody.

zariadim.sk
5/5 55 hodnotení

Čítajte ďalej

Zobrazte referencie na vašom webe !

Služby pre firmu:Sila internetových referencií

Zobrazte referencie na vašom webe !


09.05.20172456

zariadim.skSlužby pre firmu

Šesť tipov pre krásnu jarnú záhradu

Záhrada:Jar v záhrade

Šesť tipov pre krásnu jarnú záhradu


04.04.20172456

zariadim.skZáhrada

Aj malá firma môže mať dobrý marketing

Služby pre firmu

Aj malá firma môže mať dobrý marketing


01.05.20162456

Martin ChylaSlužby pre firmu

Máte plnú hlavu projektov

okolo vášho domu, záhrady alebo rodiny?

Povedzte nám to a pusťte to z hlavy. Spojíme Vás s najlepšími dodávateľmi.
Hurá, poďme zariaďovať!
Táto webová stránka používa k zlepšeniu vašej skúsenosti súbory cookies. Ďalším používaním tohto webu s tým súhlasíte. Viac informácií
Súhlasím