Ukážka, ako sa o vás zákazník ľahko dozvie!

Služby pre firmu

Martin Chyla Martin Chyla 01.05.201613353

Ukážka, ako sa o vás zákazník ľahko dozvie!

Každý z nás sa v živote stretol so situáciou, kedy musel zariadiť niečo s čím ešte nemal skúsenosť. V tejto situácii sa nachádzajú tisíce ľudí, ktorí hľadajú vaše služby.

Možno na vás nemajú kontakt. Treba im ho dať!

Nie všetko si vieme urobiť sami, o niečom dokonca nemáme ani páru.  Preto sa obraciame na známych alebo hľadáme nové kontakty. Vo svete plnom informácii, reklamných pútačov a pekných marketingových rečí je ťažké nájsť skutočnú odbornosť, vysokú kvalitu za optimálnu cenu.

V množstve firiem, často bez histórie, sa vie orientovať len málokto.

Príklad 1 – náhodný výber

Väčšina ľudí sa začne orientovať podľa zoznamu, ktorý nám vypľuje Google alebo sa predierame, zoznamami slovenských firiem. Strávime vyľadávaním a tento proces je často lotéria, v ktorej až po dokončení práce zistíme, či je dodávateľ kvalitný a spoľahlivý. 

Poznám to z vlastnej skúsenosti.  Začal som stavať dom a nemal som žiadne potrebné kontakty. Známych na druhom konci Slovenska a nikoho, kto by mi vedel pomôcť.  Postupoval som kontakt za kontaktom, jeden únavný telefonát za druhým, vysoký účet za telefón a ten stratený čas ani nespomínam. Väčšinou som mal pri výbere dodávateľoch šťastie a nemusel som ich z práce poslať preč, ale našli sa aj menej kvalitní. V tomto prípade môžete plytvať reklamou na rôzne reklamné kampane na Google, Facebooku, internetových stránkach a províznych systémov a spoliehať sa, že si vás niekto spomedzi ďalších stoviek „rovnakých firiem“ náhodne vyberie a osloví.

Príklad 2 – efektívna pomoc

Po dokončení domu ma čakali nové starosti tentoraz okolo výchovy detí. Ocitol som sa v novom prostredí, bez potrebných kontaktov a skúseností. Opäť som bol na začiatku. Podobné otázky riešili aj všetci známi v okolí, s ktorými sme začali komunikovať a vymieňať si referencie, aby sme si ušetrili čas pokusov a omylov.

Preto mi napadla myšlienka založiť zoznam overených dodávateľov po celom Slovensku. Kde nebudú žiadne pekné reči, slogany, ale reálne skúsenosti zákazníkov. Ľudí, ktorí povedia presne to, čo chce klient stratený v mori informácií počuť.

Konkrétne riešenia, realizácie, kvalita, skúsenosti ľudí. Vytvoril som prostredie, kde si ľudia medzi ľuďmi vymieňajú referencie a vy tak okamžite získate zákazníkov.

 

Dôvod?

Platí, že čo má sused, chcem aj ja!

Zaumienil som si tak pomôcť všetkým, ktorí sú pred otázkou zariaďovania niečoho nového a chýbajú im kontakty. Osobne mám veľmi rád, keď mám možnosť voľby, ale dovoliť si to môžem až, keď viem o lepšej alternatíve, kvalite alebo cene.

Vytvorili sme produkt, ktorý spojil šikovných slovenských dodávateľov priamo s ich zákazníkmi a to formou dopytov a ponúk, s podporou referencií na kvalitu dodávateľov.

Vyskúšajte si priamu komunikáciu so zákazníkmi!


Čítajte viac dôvodov, prečo sme začali podnikať:

Komentáre Disqus.
(5/5) 55 referencií PRO
zariadim.sk

Premeníme vašu prácu na zážitky o ktorých sa hovorí! Zákazník na internete trávi stále viacej času…

Články a internetové referencie

Komunikácia je na vysokej úrovni.Články sú perfektne napísané.

SPRÁVA REFERENCIÍ

Svoje podnikanie som začínala od nuly a napriek tomu som za prvý týždeň už mala…

nalepim.sk

3 63

SPRÁVA REFERENCIÍ

Tím zariadim.sk ma naučil ako mám pracovať s referenciami tak, aby mi prinášali…

zariadim.sk
5/5 55 hodnotení

Čítajte ďalej

Zobrazte referencie na vašom webe !

Služby pre firmu:Sila internetových referencií

Zobrazte referencie na vašom webe !


09.05.201713353

zariadim.skSlužby pre firmu

Šesť tipov pre krásnu jarnú záhradu

Záhrada:Jar v záhrade

Šesť tipov pre krásnu jarnú záhradu


04.04.201713353

zariadim.skZáhrada

Aj malá firma môže mať dobrý marketing

Služby pre firmu

Aj malá firma môže mať dobrý marketing


01.05.201613353

Martin ChylaSlužby pre firmu

Máte plnú hlavu projektov

okolo vášho domu, záhrady alebo rodiny?

Povedzte nám to a pusťte to z hlavy. Spojíme Vás s najlepšími dodávateľmi.
Hurá, poďme zariaďovať!
Táto webová stránka používa k zlepšeniu vašej skúsenosti súbory cookies. Ďalším používaním tohto webu s tým súhlasíte. Viac informácií
Súhlasím