Ukážka, ako sa o vás zákazník ľahko dozvie!

Služby pre firmu

Martin Chyla Martin Chyla 01.05.201612936

Ukážka, ako sa o vás zákazník ľahko dozvie!

Každý z nás sa v živote stretol so situáciou, kedy musel zariadiť niečo s čím ešte nemal skúsenosť. V tejto situácii sa nachádzajú tisíce ľudí, ktorí hľadajú vaše služby.

Možno na vás nemajú kontakt. Treba im ho dať!

Nie všetko si vieme urobiť sami, o niečom dokonca nemáme ani páru.  Preto sa obraciame na známych alebo hľadáme nové kontakty. Vo svete plnom informácii, reklamných pútačov a pekných marketingových rečí je ťažké nájsť skutočnú odbornosť, vysokú kvalitu za optimálnu cenu.

V množstve firiem, často bez histórie, sa vie orientovať len málokto.

Príklad 1 – náhodný výber

Väčšina ľudí sa začne orientovať podľa zoznamu, ktorý nám vypľuje Google alebo sa predierame, zoznamami slovenských firiem. Strávime vyľadávaním a tento proces je často lotéria, v ktorej až po dokončení práce zistíme, či je dodávateľ kvalitný a spoľahlivý. 

Poznám to z vlastnej skúsenosti.  Začal som stavať dom a nemal som žiadne potrebné kontakty. Známych na druhom konci Slovenska a nikoho, kto by mi vedel pomôcť.  Postupoval som kontakt za kontaktom, jeden únavný telefonát za druhým, vysoký účet za telefón a ten stratený čas ani nespomínam. Väčšinou som mal pri výbere dodávateľoch šťastie a nemusel som ich z práce poslať preč, ale našli sa aj menej kvalitní. V tomto prípade môžete plytvať reklamou na rôzne reklamné kampane na Google, Facebooku, internetových stránkach a províznych systémov a spoliehať sa, že si vás niekto spomedzi ďalších stoviek „rovnakých firiem“ náhodne vyberie a osloví.

Príklad 2 – efektívna pomoc

Po dokončení domu ma čakali nové starosti tentoraz okolo výchovy detí. Ocitol som sa v novom prostredí, bez potrebných kontaktov a skúseností. Opäť som bol na začiatku. Podobné otázky riešili aj všetci známi v okolí, s ktorými sme začali komunikovať a vymieňať si referencie, aby sme si ušetrili čas pokusov a omylov.

Preto mi napadla myšlienka založiť zoznam overených dodávateľov po celom Slovensku. Kde nebudú žiadne pekné reči, slogany, ale reálne skúsenosti zákazníkov. Ľudí, ktorí povedia presne to, čo chce klient stratený v mori informácií počuť.

Konkrétne riešenia, realizácie, kvalita, skúsenosti ľudí. Vytvoril som prostredie, kde si ľudia medzi ľuďmi vymieňajú referencie a vy tak okamžite získate zákazníkov.

 

Dôvod?

Platí, že čo má sused, chcem aj ja!

Zaumienil som si tak pomôcť všetkým, ktorí sú pred otázkou zariaďovania niečoho nového a chýbajú im kontakty. Osobne mám veľmi rád, keď mám možnosť voľby, ale dovoliť si to môžem až, keď viem o lepšej alternatíve, kvalite alebo cene.

Vytvorili sme produkt, ktorý spojil šikovných slovenských dodávateľov priamo s ich zákazníkmi a to formou dopytov a ponúk, s podporou referencií na kvalitu dodávateľov.

Vyskúšajte si priamu komunikáciu so zákazníkmi!


Čítajte viac dôvodov, prečo sme začali podnikať:

Komentáre Disqus.
(5/5) 55 referencií PRO
zariadim.sk

Premeníme vašu prácu na zážitky o ktorých sa hovorí! Zákazník na internete trávi stále viacej času…

AMG STUDIO

4 334

Získavanie referencií, kontakt so…

So službami portálu zariadim.sk som veľmi spokojný. Dobré ceny podčiarkuje…

VETRANIE DM

VETRANIE DM

1 129

ČLÁNOK NA BLOG DO TÉMY TÝŽDŇA…

superrrr .... Ďakujeme

SEO SLUŽBY

Nový web sme mali do týždňa zaindexovaný a postupne naberal pozície. Ešte je…

zariadim.sk
5/5 55 hodnotení

Čítajte ďalej

Zobrazte referencie na vašom webe !

Služby pre firmu:Sila internetových referencií

Zobrazte referencie na vašom webe !


09.05.201712936

zariadim.skSlužby pre firmu

Šesť tipov pre krásnu jarnú záhradu

Záhrada:Jar v záhrade

Šesť tipov pre krásnu jarnú záhradu


04.04.201712936

zariadim.skZáhrada

Ako komunikácia so zákazníkom rozhoduje o úspechu!

Služby pre firmu

Ako komunikácia so zákazníkom rozhoduje o…


01.05.201612936

Martin ChylaSlužby pre firmu

Máte plnú hlavu projektov

okolo vášho domu, záhrady alebo rodiny?

Povedzte nám to a pusťte to z hlavy. Spojíme Vás s najlepšími dodávateľmi.
Hurá, poďme zariaďovať!
Táto webová stránka používa k zlepšeniu vašej skúsenosti súbory cookies. Ďalším používaním tohto webu s tým súhlasíte. Viac informácií
Súhlasím