Dobrý účtovník pomôže s daňami a získať DPH aj z EÚ

Služby pre firmu:Účtovné služby

Marek 17.08.201512885

Dobrý účtovník pomôže s daňami a získať DPH aj z EÚ

Účtovníctvo dnes možno nadnesene charakterizovať ako finančnú vedu. Od správne a efektívne vedeného účtovníctva často záleží aj prosperita samotnej firmy. Kvalitná účtovná firma môže ušetriť klientovi nemalé náklady a dať pokojný spánok kvôli výkazom vedených v súlade so zákonom.

Komplexná starostlivosť

Ing. Vanda Mravcová zo spoločnosti Anteko od začiatku pôsobenia mala cieľ priniesť na trh komplexné účtovné, daňové aj mzdové služby pod jednou strechou. Dnes poskytuje spolu s tímom profesionálnu starostlivosť o finančnú agendu malej aj veľkej spoločnosti.

Daňové poradenstvo s garanciou

V prípade výdavkov a ich započítania do daňového priznania môže nastať sporná situácia, či je výdavok oprávnený, alebo nie, prípadne ako s ním naložiť. V takomto prípade pripravila pre klientov Ing. Vanda Mravcová službu otázky pre daňového poradcu s odpoveďou overenou pečiatkou. V praxi to znamená, že vie poradiť v prípade otázok v oblasti daní sofistikovane a s garanciou, za ktorou stojí aj v prípade, že daňový úrad má iný názor. „Pečiatka v tomto prípade znamená, že za stanoviskom plne stojím a v prípade potreby som ochotná podať odvolanie voči správcovi dane,“ hovorí Ing. Vanda Mravcová. Silný partner v boji s daňovými úradmi po boku sa určite zíde. Túto službu poskytuje spoločnosť Anteko pre svojich klientov, no aj pre ostatné osoby, ktoré chcú poradiť fundovane v sporných účtovných otázkach.

Kvalifikovaný dozor

Účtovníctvo si vyžaduje precíznosť a preto pre spoločnosti, ktoré majú viac interných účtovníčok, vie spoločnosť Anteko  zabezpečiť garantovaný účtovný dozor a daňový dozor vrátane právneho servisu v rámci celého Slovenska. Zmluvným partnerom sú k dispozícii 24 hodín denne 7 dní v týždni v prípade vzniku neodkladného problému. Zároveň prevezmú daňovú kontrolu a znášajú jej prípadné dôsledky,“ hovorí Vanda Mravcová. Dozor nad účtovníčkami obsahuje aj školenia, alebo odporúčanie školení, ktoré je potrebné pre interné pracovníčky firmy absolvovať.

Účtovníctvo v rámci Európskej únie

Potrebujete poradiť s účtovnými dokladmi z Čiech, alebo zo zahraničia? Vanda Mravcová sa špecializuje aj na vratky DPH z Európskej únie: „Zabezpečíme vedenie účtovníctva aj so zahraničnými položkami a navyše vieme postupovať pri procese refundácie a vrátenia DPH z bločkov za nákupy uskutočnené v zahraničí.“ Takýto postup môže mnohým podnikateľom pomôcť v rámci zákona ušetriť nemalé financie.  

 

 

Komentáre Disqus.
(0/5) 0 referencií
Anteko

Anteko, spoločnosť s ručením obmedzeným, úspešne pôsobí v oblasti spracovania účtovníctva, miezd a…

Máte plnú hlavu projektov

okolo vášho domu, záhrady alebo rodiny?

Povedzte nám to a pusťte to z hlavy. Spojíme Vás s najlepšími dodávateľmi.
Hurá, poďme zariaďovať!
Táto webová stránka používa k zlepšeniu vašej skúsenosti súbory cookies. Ďalším používaním tohto webu s tým súhlasíte. Viac informácií
Súhlasím