Inovatívne tlačiarenské technológie nám menia život

Služby pre firmu

Marek 11.06.201510835

Inovatívne tlačiarenské technológie nám menia život

Vynájdenie kníhtlače výrazne posunulo kvalitu života každého z nás.  Od prvých písmen na papieri sa však technológie posunuli výrazne dopredu a dnes nám grafika umožňuje viac ako čítať. Dáva priestor prezentácii, dokonca nevšedným umeleckým zážitkom. Nové trendy v polygrafickom priemysle sme si predstavili s overenými dodávateľmi, ktorí stoja na technologickej špici.

Grafika ako zážitok

Alena Hamarová z  grafického štúdia  Goldpress SK –   prevádzky  spoločnosti Multigrafika, s. r. o. hovorí, že aktuálne sú v kurze svadobné pozvánky a oznámenia vypaľované laserom,  doplnené slepotlačou a razbou metalickou fóliou. Tento trend môžete použiť nielen na svadobné oznámenia, ale aj na reklamné kartičky, pozvánky, jednoducho sa odlíšiť od tuctovej bežnej tlače, ktorá je funkčná aj estetická, ale na rozdiel od nových trendov dych nevyráža. Aj o 3D nápisoch a ďalších novinkách hovorí článok Netradičné svadobné oznámenia sú stále viac v móde.

Tlač na sklo a iné chuťovky

Netradičné wrapoové polepy na celé auto, lode, tapety na mieru, či tlač na sklo. Práve tieto zaujímavé prvky sú predmetom článku Grafické služby na najvyššej úrovni. Medzi skutočné perličky patrí farebná fotografia na skle. Skvelou vlastnosťou skla je jeho trvácnosť a schopnosť podčiarknuť exkluzívny charakter obrazu. „Tlač na sklo je veľmi obľúbená technológia, je možnosť použiť aj fotografie, alebo vyrezávané fólie. Zaujímavou alternatívou je farebné podsvietenie. Veľkú sklenenú potlač sme robili pre SAMSUNG, kde sme vysvietili bodov všetky ich pobočky vo svete. Sklo ponúka naozaj atraktívne dizajnové možnosti,“ hovorí Dagmar Tóthová z Copy Sopution, s.r.o. o nových trendoch, ktorých význam už chápu úspešní hráči na trhu.

Riešenia bez starostí

agentúre Panter má majiteľ Ľubomír Urban snahu poskytnúť klientovi všetko na jednom mieste. Ide  o typ služby v rámci ktorej dostanete dizajn manuál a v koncepte  rovnakého dizajnu všetko od tričiek až po brožúrky. Trend polygrafie a reklamného biznisu poskytuje nielen novinky, ale doplnený o kvalitné služby, uspokojí klientov po každej stránke. Navyše ušetri peniaze. Prečítajte si v článku Reklamný full servis ušetrí firme čas aj peniaze o výhodách viacerých služieb pod jednou strechou. 

Komentáre Disqus.
(4.6/5) 19 referencií
Goldpress…

Milí zákazníci, vítame Vás na našich stránkach so svadobnými oznámeniami a ich doplnkami. Vďaka…

(3.8/5) 14 referencií
CopySolution

Spoločnosť CopySolution, s.r.o. sa zaoberá interiérovou a exteriérovou digitálnou tlačou. PONÚKAME:…

(3.7/5) 13 referencií
Agentúra PANTER

Agentúra PANTER je tu pre vás od roku 2007. Pôsobíme hlavne v regióne Liptov - známom a atraktívnom…

Máte plnú hlavu projektov

okolo vášho domu, záhrady alebo rodiny?

Povedzte nám to a pusťte to z hlavy. Spojíme Vás s najlepšími dodávateľmi.
Hurá, poďme zariaďovať!
Táto webová stránka používa k zlepšeniu vašej skúsenosti súbory cookies. Ďalším používaním tohto webu s tým súhlasíte. Viac informácií
Súhlasím