Reklamný full servis ušetrí firme čas aj peniaze

Služby pre firmu

Marek 09.06.201511595

Reklamný full servis ušetrí firme čas aj peniaze

Komplexné tlačiarenské a reklamné služby pod jednou strechou. Takýto prístup k zákazníkom volí agentúra Panter. Šetrí starosti, poskytuje kvalitu a rieši takmer všetko spojené s reklamou a propagáciou.

Od trička po vizitku

Ľubomír Urban  tvrdí, že základom ich presvedčenia je spokojný zákazník, ktorý dostane všetko pod jednou strechou. „Mnoho spoločností spraví reklamné tričko, ale nie brožúry. Niektoré vytvoria pekné brožúry, ale nemajú kapacity na polep auta a podobne. Preto pre klienta robíme celý servis a v rámci propagácie od nás dostane komplexné služby,“ hovorí Ľubomír Urban.

Grafika nepotrebujete

Niekedy je skutočne ťažké zladiť vlastné predstavy, grafika aj tlačiarenské služby na externej báze. Aj preto v agentúre Panter ponúkajú kompletné grafické práce, ktoré je klientom plne k dispozícií. Majú softvér aj hardvér, aby vedeli splniť aj tie najnáročnejšie grafické požiadavky. V agentúre Panter ponúkajú okrem tlačenej grafiky aj tvorbu profesionálnych webov

Od dizajn manuálu až po web stránku

Dizajn manuál je akousi základnou grafickou bibliou, od ktorej sa odvíja celá korporátna identita od polepu auta, cez vizitky až po predtlačené kancelárske papiere. Agentúra Panter vie klientom poskytnúť aj samotný návrh dizajn manuálu pre všetky tlačoviny a reklamné predmety, pokiaľ ho zákazník ešte nemá. Práve dizajn manuál, ako jednotná prezentácia navonok je kľúčom k úspešnému budovaniu značky.

Klientovi šetria čas aj peniaze

Výhodu komplexnosti je úspora vysvetľovania požiadaviek množstvu výrobcov a množstvo konzultácií. V agentúre Panter s klientom prechádzajú predstavy osobne alebo prostredníctvom e-mailu. Komunikácia je na profesionálnej úrovni a nezanedbateľnou výhodou väčšej zákazky a dlhodobej spolupráci je prirodzene aj cenové zvýhodnenie. Aj to sú výhody, ktoré ponúka komplexné zastrešenie tlačiarenských a reklamných produktov pod jednou strechou. 

Komentáre Disqus.
(3.7/5) 13 referencií
Agentúra PANTER

Agentúra PANTER je tu pre vás od roku 2007. Pôsobíme hlavne v regióne Liptov - známom a atraktívnom…

Firemné podujatie

Pre spoločnosť Mikron group sme zorganizovali firemné športové podujatie, kde…

Živá pozvánka na Stoličné dni

Pre mesto Liptovský Mikuláš sme od 6.6. do 15.6. rozdávali letáky (program) na…

Obecné noviny

S obcou Podtureň spolupracujeme na dlhodobej báze. Naposledy sme pre nich…

Agentúra PANTER
3.7/5 13 hodnotení

Máte plnú hlavu projektov

okolo vášho domu, záhrady alebo rodiny?

Povedzte nám to a pusťte to z hlavy. Spojíme Vás s najlepšími dodávateľmi.
Hurá, poďme zariaďovať!

môžu sa vám páčiť


Táto webová stránka používa k zlepšeniu vašej skúsenosti súbory cookies. Ďalším používaním tohto webu s tým súhlasíte. Viac informácií
Súhlasím