Grafické služby na najvyššej úrovni

Služby pre firmu

Marek 10.06.201527299

Grafické služby na najvyššej úrovni

Nič nie je problém. Tak by sme mohli charakterizovať činnosť agentúry Copy Solution, s.r.o., ktorá sa zaoberá interiérovou a exteriérovou digitálnou tlačou. K jej portfóliu patria klienti ako SAMSUNG, či sieť obchodných prevádzok, no dovoliť si ju môže aj bežný podnikateľ. Okrem reklamných a tlačiarenských služieb sú ich chuťovkami wrappingový polep automobilov, tlač tapiet a potlač na skle.

Skutočne netradičná mobilná reklama

Reklamná nálepka na auto je tak trochu minulosťou. Odlíšiť sa aj v cestnej premávke je filozofia firmy Copy Solution, ktorá prináša na trh okrem tradičných reklamných polepov auta aj úplne netradičnú formu reklamy s pomocou celoautových wrappových fólií. Auto sa tak môže zmeniť na Batmobil, alebo akýkoľvek v podstate reklamný pútač, vysvetľuje Ing. Ján Tóth, PhD., majiteľ spoločnosti. Pre svojich klientov vedia spraviť aj wrapping lodí, či polep celých autobusov. Pre reklamu v MHD vedia navrhnúť optimálne riešenia na šírenia.

Tlač unikátnych tapiet

Do firmy, alebo aj do domácnosti. Možno chcete niečo iné. Niečo podľa vašich predstáv a v bežných obchodoch s bytovými doplnkami to pravé nenachádzate. Nechajte si pripraviť vlastnú tapetu presne podľa želania. Je jedno, či na nej necháte vytvoriť moderný efektný citát, výrok, posolstvo vašej firmy, alebo hustý amazonský prales za vašim chrbtom. „Tapety na stenu tlačíme podľa konkrétnych predstáv klienta. Vieme sa prispôsobiť. Nie je problém tlačiť aj jeho obľúbenú fotografiu napríklad z dovolenky. Všetko je možné. Je to len na vzájomnej dohode a predstavách,“ hovorí Ján Tóth. Imidžové a efektné tapety si nachádzajú čoraz viac priaznivcov nielen z oblasti firiem, ale aj bežných ľudí, ktorí si chcú spraviť bývanie naozaj podľa vlastných predstáv.

Potlač skla

Inovatívna, efektná a krásna. Farebné fotografie na skle, výnimočné grafiky. Skvelou vlastnosťou skla je jeho trvácnosť a schopnosť podčiarknuť exkluzívny charakter obrazu. „Tlač na sklo je veľmi obľúbená technológia, je možnosť použiť aj fotografie, alebo vyrezávané fólie. Zaujímavou alternatívou je farebné podsvietenie. Veľkú svetelnú stenu sme robili pre SAMSUNG, kde sme vysvietili bodov všetky ich pobočky vo svete. Sklo ponúka naozaj atraktívne dizajnové možnosti,“ hovorí Ján Tóth. Možnosti svetelnej reklamy rastú a sklenených prvkov dizajne pribúda. Sú výnimočnou alternatívou nielen ako zaujať, ale aj ako atraktívne osviežiť priestory. 

Komentáre Disqus.
(3.8/5) 14 referencií
CopySolution

Spoločnosť CopySolution, s.r.o. sa zaoberá interiérovou a exteriérovou digitálnou tlačou. PONÚKAME:…

Polepenie dodávky

Polep dodávky Neva žaluzie pre firmu Exteriér.sk

Polepenie dodávky

Polep dodávky Samozber JAHODY.

Wrapping áut

Wrapping BMW 730, BMW X5.

CopySolution
3.8/5 14 hodnotení

Máte plnú hlavu projektov

okolo vášho domu, záhrady alebo rodiny?

Povedzte nám to a pusťte to z hlavy. Spojíme Vás s najlepšími dodávateľmi.
Hurá, poďme zariaďovať!
Táto webová stránka používa k zlepšeniu vašej skúsenosti súbory cookies. Ďalším používaním tohto webu s tým súhlasíte. Viac informácií
Súhlasím