Netradičné svadobné oznámenia sú stále viac v móde

Služby pre firmu

Marek 09.06.201518944

Netradičné svadobné oznámenia sú stále viac v móde

Kartičky s menom, dátumom a obnoseným motívom s klasickým veršíkom patria do minulosti. Svadba je dnes udalosť, ktorá sa začína nie svadobným pochodom, ale pozvánkou hostí. Dajte si záležať na netradičných a krásny svadobných pozvánkach, oznámeniach, aj dekoračných predmetoch a dodajte svadbe skutočného ducha.

Aktuálne trendy v svadobných oznámeniach

Chcete mať trendy šaty aj výzdobu a preto je dobré ak hostí privíta aj trendy pozvánka. Alena Hamarová z  grafického štúdia  Goldpress SK –   prevádzky  spoločnosti Multigrafika, s. r. o. hovorí, že aktuálne sú v kurze svadobné pozvánky a oznámenia vypaľované laserom,  doplnené slepotlačou a razbou metalickou fóliou. Vďaka týmto tlačiarenských technológiám máte možnosť poslať nielen pozvánku, ale skutočný skvost, ktorý si každý rád odloží na pamiatku.

Aj od jedného kusa

Grafické štúdio Goldpress SK nemá žiadne normy na množstvá a tak umožňuje tlač mladomanželom od jedného kusa. To mnoho ľudí organizujúcich menšie svadby uvíta. Vyhovie aj veľkým svadbám pre 200 hostí, no ak chce niekto len pár kusov, je ochotný mu vyjsť v ústrety a pripraviť krásne a profesionálne svadobné oznámenia.

Krása jednotného dizajnu

Maličkosti a detaily sú pri svadbách nesmierne dôležitým prvkom. Goldpress SK preto ponúka novomanželom možnosť mať celú svadbu v jednotnom dizajne. Jednotná grafika na pozvánkach, menovkách, na foto rámiky, svadobné košíčky, etikety na víno, či výslužkové balíčky a podobne. Všetko na čo si spomeniete môže mať rovnaký štýl a to bude na oslave skutočne jeden z najkrajších detailov, ktorý ale nikto neprehliadne.

Písmo s 3D efektom

Do módy prichádza aj termograficka tlač, ktorá vaše oznámenie odlíši od každého iného. „Pri tejto výrobnej technológii sa do miest textu, kde je čerstvo natlačená farba, nanesie plastový granulát, ktorý sa následne za pôsobenia vysokej teploty zapečie. Termograficka tlač vytvára lesklý a na dotyk plastický tlač s 3D efektom. Termotlač dodá Vášmu svadobnému oznámenie luxusný vzhľad a 3D efekt,“ konštatuje  Alena Hamarová.

Všetko na želanie

Každý kúsok je originál a každý zákazník má možnosť ho konzultovať. Každý dostane aj dve vzorky svadobného oznámenia zdarma. Vysnívane krásne svadobné oznámenia sú dnes už realitou. Stačí po nich siahnuť. 

Komentáre Disqus.
(4.6/5) 19 referencií
Goldpress…

Milí zákazníci, vítame Vás na našich stránkach so svadobnými oznámeniami a ich doplnkami. Vďaka…

Krabička na výslužku

Krabička na výslužku K501 a K102

Menovka na pohárik

Menovka na pohárik- motýlik MOT213B

Krabička

Krabička na výslužku K203

Goldpress…
4.6/5 19 hodnotení

Máte plnú hlavu projektov

okolo vášho domu, záhrady alebo rodiny?

Povedzte nám to a pusťte to z hlavy. Spojíme Vás s najlepšími dodávateľmi.
Hurá, poďme zariaďovať!
Táto webová stránka používa k zlepšeniu vašej skúsenosti súbory cookies. Ďalším používaním tohto webu s tým súhlasíte. Viac informácií
Súhlasím