Najlepšia novoročná príležitosť na podnikanie!

Služby pre firmu

EUROPA realitná kancelária EUROPA realitná… 28.12.20161816

Najlepšia novoročná príležitosť na podnikanie!

Rozhodli ste sa v novom roku zmeniť svoj život? Viac zarábať, byť pánmi svojho času a začať podnikať? Prinášame vám zaujímavú možnosť, ako premeniť svoje sny na „realitku“!

Prečo práve reality?

Stabilný trh, istota klientov, vysoká miera slobody a stabilný príjem. Realitný trh sa už otriasol z krízových rokov, opäť sa dostáva do modrých čísel a rastie približne o päť percent ročne. Tento trend aj vďaka nízkym úrokom na hypotékach, ktoré ani v najbližších rokoch nepredpokladajú zásadný rast, vytvára vhodné podnebie na podnikanie v oblasti realít.

Vyberte si vhodného partnera

Uspieť dnes na realitnom trhu nie je maličkosť. Bez dobrej podpory a zázemia je to prakticky nemožné. Preto sa EUROPA realitné kancelárie v tomto roku rozhodla sprístupniť svoju sieť novým záujemcom s unikátnou podporou. Zároveň ako jediná poskytuje územnú exkluzivitu a nenechá už nikdy otvoriť v okolí vašej novej pobočky ďalšie kancelárie EUROPA. To znamená, že s povesťou, ktorú na slovenskom trhu má, už od prvého dňa na trhu pocítite záujem klientov.

Vzdelanie aj podpora

Na to, aby aj začiatočníci uspeli v podnikaní, zriadila EUROPA vlastnú podnikateľskú akadémiu Business Academy EUROPA. Okrem vysoko kvalitného vzdelávania v marketingu, podnikaní, realitnom svete aj obchode získavate kanceláriu, počítač, mobil, fotoaparát, propagačné materiály, bezplatnú inzerciu na relevantných portáloch, právnu podporu, softvér, a dokonca po naplnení očakávaní aj firemný automobil.

Získajte k pobočke aj auto!

Unikátna akcia, ktorá prebieha až do konca februára umožňuje novým maklérom, ktorí si založia vlastnú pobočku získať pri podpise franchisingovej zmluvy firemný automobil na 1 rok v cene licencie. To však nie je všetko. Makléri v sieti EUROPA majú možnosť získať automobil za veľmi výhodných podmienok a každých 12 mesiacov nové auto v nadštandardnej výbave. Auto môžu prirodzene využívať aj na súkromné účely. Ak sa rozhodnete pre kúpu auta na lízing, v rámci siete ho môžete mať úplne zadarmo. Makléri môžu získať dotáciu na splátky automobilu Fabia, Rapid a Octavia od svojej pobočky. Ak tržba presiahla 3.000,-€ – maklér získava 50% splátky auta a ak v mesiaci kde tržba makléra bola 5.000,-€ – maklér získava 100% splátky auta.

Zaujali vás možností nového podnikania? Prečítajte si aj o unikátnom programe Business Academy EUROPA alebo priamo kontaktuje pre získanie konzultácie o vašom podnikaní spoločnosť EUROPA.

Prečítajte si aj príbeh o úspechu, ako sa z bežného zamestnanca stal riaditeľ realitky.

Komentáre Disqus.
(0/5) 0 referencií
EUROPA realitná…

EUROPA realitná kancelária je franchisingová realitná sieť, ktorá na realitnom trhu pôsobí od roku…


Čítajte ďalej

Chcete uspieť v podnikaní? Vsaďte na vzdelanie

Služby pre firmu

Chcete uspieť v podnikaní? Vsaďte na…


28.12.20161816

MarekSlužby pre firmu

Čo potrebuje realitný maklér k úspechu?

Služby pre firmu

Čo potrebuje realitný maklér k úspechu?


08.06.20161816

MarekSlužby pre firmu

Máte plnú hlavu projektov

okolo vášho domu, záhrady alebo rodiny?

Povedzte nám to a pusťte to z hlavy. Spojíme Vás s najlepšími dodávateľmi.
Hurá, poďme zariaďovať!
Táto webová stránka používa k zlepšeniu vašej skúsenosti súbory cookies. Ďalším používaním tohto webu s tým súhlasíte. Viac informácií
Súhlasím