Chcete uspieť v podnikaní? Vsaďte na vzdelanie

Služby pre firmu

Marek 28.12.20161887

Chcete uspieť v podnikaní? Vsaďte na vzdelanie

Jedným z dôvodov, pre ktorý prežije najťažších prvých päť rokov podnikania len 5% firiem je často slabé povedomie o podnikaní. Dobrý nápad na prežitie jednoducho nestačí. Vzdelanie a podpora sú kľúčovými faktormi úspechu v biznise.

Vlastný realitný sen

Nehnuteľnosti už niekoľko rokov opäť plynule rastú. Hoci aj tento trh zažíva turbulentné obdobia, ide o dlhodobo vhodné prostredie na podnikanie. Aj v časoch rastu cien domov a bytov však nie všetci na trhu uspejú. Sen rýchlo predať a zarobiť najčastejšie končí frustráciou, sklamaním a koncom podnikania. Úspech je potrebné sa naučiť. Preto realitná kancelária EUROPA ponúka možnosť zúčastniť sa unikátnej Business Academy EUROPA, ktorá poskytuje to najlepšie, čo sa o efektívnom podnikaní na trhu s realitami môžete naučiť preto, aby ste naozaj uspeli.

Učiť sa od úspešných

Pri podnikaní v realitách uspejú len tí, ktorých táto práca naozaj baví. Nadšenie a entuziazmus však stačiť nebudú. V súčasnom konkurenčnom boji už klienti, ktorí hľadajú alebo predávajú svoje nehnuteľnosti očakávajú aj širokú škálu servisu, profesionálny prístup a úroveň, aká je už známa zo zahraničia. Business Academy EUROPA preto bola založená s jediným cieľom. Nenechať nového podnikateľa hodeného napospas osudu. Vzdelávací plán čerpá presné informácie z realitného trhu a preberá praktické skúsenosti od najlepších realitných profesionálov v rámci svojej siete aj mimo nej. Učíte sa teda od úspešných v sieti EUROPA nie je len fráza. V rámci akadémie má každý hneď od začiatku informácie z domáceho prostredia aj od špičkových zahraničných vzdelávacích inštitúcií. „Lektormi akadémie sú skúsení makléri s dlhoročnou praxou, s najvyšším odborným vzdelaním (CRM-ISO) a s preukázateľnými výsledkami,“ hovorí Ing. Gabriel Šille, Riaditeľ Business Academy EUROPA.

Nezačínajte bez podpory

Ak je vašim snom realizovať cestu podnikania v realitách, dnes si môžete vybrať skutočne celú plejádu spoločností, v ktorých môžete premeniť svoj sen na „realitku“. Gabriel Šille však upozorňuje, že úroveň vzdelávania aj v rámci veľkých spoločností je na veľmi nízkej úrovni a často prevláda najmä expanzia za každú cenu a dosiahnutie obratu akýmkoľvek spôsobom. Bez vzdelania, podpory, podnikateľského rozvoja. Začínajúci podnikateľ tak môže spraviť množstvo chýb, ktoré dokonca jeho podnikateľského ducha utlačia do úzadia a v biznise skončí. „Nie je to neschopnosť ľudí, prečo je fluktuácia začínajúcich maklérov tak vysoká. Mnohí z nich by mohli byť veľmi úspešní, no prístup realitiek často končí v umiestňovaní nekvalitne spracovaných zákaziek na realitné portály, v zamestnávaní armády maklérov - brigádnikov bez riadneho zaškolenia, praxe a zázemia a v poskytovaní nedostatočného servisu zákazníkom. Nedáva žiadnu podporu, chce len výsledky za každú cenu a to mnohých naozaj odrádza,“ komentuje stav na trhu G. Šille.

Vzdelanie rozhoduje o úspechu

Vzdelanie, férový prístup, cieľ a chuť pracovať. Plus dlhodobá podpora. To sú piliere, ktoré robia z podnikateľov tých, čo prežijú päťročné krízové obdobie a uspejú. G. Šille hovorí, že dlhodobo hľadali cestu, ako priniesť na slovenský trh realít kvalitných ľudí, ktorých budú klienti sami vyhľadávať a makléri budú obľúbení. Nakoniec našli recept. „Dobre si uvedomuje, že kvalita je jediným objektívnym aktívom, ktoré jej zaručí stabilitu, nadštandardnú úroveň a lojalitu všetkých našich klientov, ktorí sa k nám budú radi vracať. Naším cieľom je túto špičkovú kvalitu definovať, naučiť a presadzovať v každodennej praxi našich maklérov. Len tak sa časom realitný trh priblíži štandardu vyspelých realitných trhov a práca realitného makléra dostane punc vysoko odbornej profesie,“ hovorí Šille. Vďaka výbornej vzdelanostnej výbave, možnosti učiť sa know – how od úspešných a nie z teórie a pomoc pri samotnom podnikaní umožňuje uspieť na realitnom trhu omnoho lepšie, ako „na vlastnú“ päsť.

Staňte sa súčasťou EUROPA realitná kancelária a získajte aj auto na rok. Viac info tu.

Komentáre Disqus.
(0/5) 0 referencií
EUROPA realitná…

EUROPA realitná kancelária je franchisingová realitná sieť, ktorá na realitnom trhu pôsobí od roku…


Čítajte ďalej

Najlepšia novoročná príležitosť na podnikanie!

Služby pre firmu

Najlepšia novoročná príležitosť na…


28.12.20161887

EUROPA…Služby pre firmu

Čo potrebuje realitný maklér k úspechu?

Služby pre firmu

Čo potrebuje realitný maklér k úspechu?


08.06.20161887

MarekSlužby pre firmu

Máte plnú hlavu projektov

okolo vášho domu, záhrady alebo rodiny?

Povedzte nám to a pusťte to z hlavy. Spojíme Vás s najlepšími dodávateľmi.
Hurá, poďme zariaďovať!
Táto webová stránka používa k zlepšeniu vašej skúsenosti súbory cookies. Ďalším používaním tohto webu s tým súhlasíte. Viac informácií
Súhlasím