Čo potrebuje realitný maklér k úspechu?

Služby pre firmu

Marek 08.06.20162044

Čo potrebuje realitný maklér k úspechu?

Obdobie realitného poklesu je za nami. Aktuálne aj vďaka nízkym úrokovým sadzbám trh s nehnuteľnosťami razantne ožil. To predstavuje vynikajúcu príležitosť, ako rozbehnúť svoje vlastné podnikanie a naplniť vlastný sen o úspechu.

Realitka na kľúč!

Existuje niekoľko spôsobov, ako sa dostať do realitného biznisu. Tým najlepším je určite možnosť založiť si realitnú kanceláriu. Postup vysvetľuje Ing. Gabriel Šille z EUROPA Services SK realitnej kancelárie: „V princípe exitujú dve možnosti. Človek si môže založiť kanceláriu ako sa povie od piky. Začať so školeniami, pokusmi a omylmi, borením sa s trhom, konkurenciou, skúšať a učiť sa na vlastných chybách. Tou druhou možnosťou je využiť fungujúce know-how a stať sa súčasťou zabehnutého  franchise biznisu.“  Príkladom je EUROPA Services SK, ktorá zakladá realitné kancelárie na kľúč, vyškolí agentov, zabezpečí publicitu, inzerciu na realitných portáloch a všetku podporu na vynikajúce výsledky už od prvých dní na trhu.

Dôležité je byť najlepší

Koncept EUROPA Services SK je postavený na predstave, aby sa ich pobočka stala do pár mesiacov od založenia najlepšou v okolí. To zabezpečuje územnou exkluzivitou a neotvorí dve pobočky v okrese, ako to robia iné siete. Tým získa maklér dostatok príležitostí na zdravý rast a nemusí súťažiť s ostatnými kanceláriami. „Po vstupe na trh sme do troch mesiacov obvykle najlepšou realitkou. Aj vďaka unikátnym službám pre klientov, ktoré neposkytuje žiadna iná realitka,“ hovorí Šille.

Exkluzívne zmluvy sú garancia zárobkov

Gabriel Šille zdôrazňuje, že EUROPA Services SK má vo svojom portfóliu približne 80% klientov s exkluzívnou zmluvou na predaj. To znamená, že obchodník nie je tlačený cenou konkurencie. Predáva exkluzívne stavby a tým si získava aj výnimočné postavenie na trhu s dobrými nehnuteľnosťami. „Je to naše know-how, ktoré maklérom zabezpečuje ako kvalitné meno, tak aj vysoké provízie,“ dodáva Šille.

Ako to robia, že sú tak dobrí?

Nie je to len o obchodníckych zručnostiach, hoci EUROPA Services SK má vlastnú maklérsku univerzitu. Do veľkej miery ide o služby, ktoré klient dostane od kancelárie. Vďaka prístupu získava unikátne referencie. „V našej kancelárii pre klienta zabezpečíme nielen štandardné právnické ošetrenie a prepis nehnuteľností. Prehlásime aj plyn, vodu nahlásime ľudí k správcovi, vybavíme škôlku, lekára, takéto služby žiadna iná kancelária nerobí. Vďaka tomu dostávame vynikajúce odporúčania, ktoré sú cestou k novým klientom a exkluzívnym zmluvám,“ hovorí Šille.

Ponuka pre nové pobočky

Možnosť otvoriť si pobočku EUROPA Services SK je stále aktuálna. Už do pár mesiacov môžete ovládnuť realitný trh a nájsť svoju príležitosť. Gabriel Šille hovorí, že aktuálne hľadajú ľudí, ktorí otvoria pobočky v mestách ako Senec, Pezinok, Dunajská Streda, Trenčín a po D1 smerom na Žilinu. Práve na tejto trase rastie príležitosť.

Komentáre Disqus.
(0/5) 0 referencií
EUROPA realitná…

EUROPA realitná kancelária je franchisingová realitná sieť, ktorá na realitnom trhu pôsobí od roku…


Čítajte ďalej

Chcete uspieť v podnikaní? Vsaďte na vzdelanie

Služby pre firmu

Chcete uspieť v podnikaní? Vsaďte na…


28.12.20162044

MarekSlužby pre firmu

Najlepšia novoročná príležitosť na podnikanie!

Služby pre firmu

Najlepšia novoročná príležitosť na…


28.12.20162044

EUROPA…Služby pre firmu

Máte plnú hlavu projektov

okolo vášho domu, záhrady alebo rodiny?

Povedzte nám to a pusťte to z hlavy. Spojíme Vás s najlepšími dodávateľmi.
Hurá, poďme zariaďovať!
Táto webová stránka používa k zlepšeniu vašej skúsenosti súbory cookies. Ďalším používaním tohto webu s tým súhlasíte. Viac informácií
Súhlasím