LED svietidlá v priemysle znížia náklady za osvetlenie o 50 – 80%!

Služby pre firmu

expresLED expresLED 21.08.201612808

LED svietidlá v priemysle znížia náklady za osvetlenie  o 50 – 80%!

Cena elektrickej energie rastie a osvetlenie hál, priemyselných budov, či športovísk je čoraz nákladnejšie. Spoločnosť expresLED prišla na trh s unikátnymi LED svietidlami pre priemyselné objekty, ktoré dokážu zoškrtať až 80% nákladov za osvetlenie.

Najlepší pomer cena a výkon

Znie to priam neuveriteľne, ale spoločnosti expresLED sa podaril husársky kúsok. Priemyselné LED osvetlenia do výrobných hál alebo skladových priestorov sú najvyššou triedou na trhu. Predstavujú úsporu aj voči bežne ponúkaným LED osvetleniam a pritom dokážu byť lacnejší ako čínsky dovoz. Ide pritom o kvalitné svietidlá od českého výrobcu. Ako je to možné? Vysvetľuje Patrik Kelemen zo spoločnosti expresLED: „Sme výhradným distributérom svietidiel a preberáme ich priamo od výrobcu. Nemáme preto žiadne dovozné náklady, clo a sprostredkovateľské služby. Vďaka tomu vieme držať optimálnu návratnosť, ale aj zaujímavú cenu.“ Nielen samotné svietidlá sú z Čiech, ale aj všetky komponenty sú vyrobené v Čechách.  Samozrejme parametre spĺňajú európske normy a svietidlá majú aj certifikát TÜV.

Vynikajúca úspora

So žiarivkami od expresLED môžete pokojne vymeniť 400W svietidlá za 160W. Tým usporíte značnú časť nákladov nielen voči bežným žiarivkám, ale dokonca aj voči konkurenčným LED, ktoré potrebujú na dosiahnutie rovnakej svietivosti príkon až 220-250W! Samotná úspora energie oproti bežným svetelným zdrojom je podľa Patrika Kelemena 50 až 80%.

Hodia sa všade

Priemyselné ledky sú vhodné do interiéru a využitie nájde v akomkoľvek priemyselnom odvetví, skladovacích halách, garážach, výrobných prevádzkach, jedálňach aj športových halách, či hospodárskych objektoch. Samotné svietidlo sa skladá z masívnej hliníkovej základne a difuzéra z polykarbonátu, ktorá výborne prepúšťa svetlo. Obsahuje LED moduly značky LG a masívna hliníková konštrukcia svietidla je zároveň chladičom. Jeho vizuál sa dá prispôsobiť ľubovoľnému farebnému vyhotoveniu podľa želania klienta.

Svetelná kompletka

Pre priemyselné objekty spoločnosť expresLED ponúka nielen predaj samotných svietidiel, ale aj komplexné služby súvisiace so zabezpečením svetelnej techniky. Realizujú návrh osvetlenia pre nové haly, alebo obnovenie efektívnejšieho osvetlenie a v prípade rekonštrukcie, dodajú požadované svietidlá a zabezpečia profesionálnu montáž. Záručný a pozáručný servis sú samozrejmosťou. Na priemyselné svietidlá dodávajú záruku až 60 mesiacov.

Komentáre Disqus.
(5/5) 2 referencií
expresLED

Výroba, predaj a montáž LED osvetlenia. Ponúkame Vám časom preverené produkty najvyššej kvality.…

Martin Chyla

124 616

LED osetlenie v obývačke

Výborná práca. Pán Kelemen nám skvele poradil s výberom osvetlenia, dodávka a…

Martin Chyla

124 218

Exteriérové LED osvetlenie

Výborná spolupráca. Táto firma je naozaj expres = rýchla ponuka, dobré ceny,…


Čítajte ďalej

Vyberáme LED pásik do kuchyne

Dom a byt:Presvetlite svoj domov

Vyberáme LED pásik do kuchyne


17.09.201512808

MarekDom a byt

Máte plnú hlavu projektov

okolo vášho domu, záhrady alebo rodiny?

Povedzte nám to a pusťte to z hlavy. Spojíme Vás s najlepšími dodávateľmi.
Hurá, poďme zariaďovať!
Táto webová stránka používa k zlepšeniu vašej skúsenosti súbory cookies. Ďalším používaním tohto webu s tým súhlasíte. Viac informácií
Súhlasím