Nášmu dlhoročnému partnerovi sme pomohli zmeniť web

Služby pre firmu

Domi 18.08.2023361

Nášmu dlhoročnému partnerovi sme pomohli zmeniť web

 

Spoločnosť Maliar Košice je firma s dlhoročnou praxou v oblasti maľovania a tapetovania interiérov v Košiciach a jeho blízkom okolí. Jej zakladateľ a náš partner Zdenko Zán, ktorému pomáhame spravovať systém referencií nás tentokrát oslovil s prosbou o zmenu webu. Chcel web, ktorý bude moderný a vkusný a zároveň bude odzrkadlovať profesionalitu, ktorú vkladajú do svojej práce. S Maliarmi z Košíc spolupracujeme od roku 2016 a za ten čas sme ich dokázali odlíšiť kvalitnými recenziami a ich distribúciou. Naučili sme ich pracovať s nástrojom Google Business Profile, ktorý sme kompletne vyplnili a nasadili a vytvorili sme web na mieru. Nestačí len pekný dizajn stránky, dôležitý je aj kvalitný obsah a jednoduchá použiteľnosť.

 

Kvalitná ponuka služieb

Od ostatných maliarskych firiem sa Maliar Košice odlišujú komplexnosťou ponúkaných služieb. Maliari z Košíc vám vymaľujú dom, byt ale i firemné a obchodné priestory, kancelárie, predajne a mnohé ďalšie. Pomôžu vám vytapetovať detskú, študentskú izbu alebo obývačku a odporučia vám profesionálov na realizáciu interiéru podľa vašich predstáv. Zoznam partnerov a predajní nájdete tu

 

Inšpiratívna galéria prác

Vybrať správny typ farieb alebo vhodnú tapetu do interiéru je niekedy naozaj zložité. Zákazníci sa potrebujú inšpirovať, potrebujú vidieť ako by mohol ich interiér vyzerať. Ak si nie ste istý v zmene vášho interiéru, v Maliar Košice vám s tým ochotne pomôžu. Nielenže vám poradia ale vám ukážu aj vizualizáciu vášho budúceho interiéru. Na novom webe si teraz môžete pozrieť galériu všetkých realizácií, ktorá je priehladne rozdelená do kategórií, tak aby zákazník nemusel pátrať a hľadať v stovke obrázkov ale sa jednoducho preklikol na to čo chce. Prezrite si realizácie maľovania, realizácie tapetovania ale aj realizácie premien interiérov a nechajte sa inšpirovať.

 

Rady a tipy o maľovaní a tapetovaní

Chystáte sa maľovať? Neviete ako vybrať správny typ tapety alebo chcete len pomôcť pri rekonštrukcii? Na novom webe Maliar Košice sme zozbierali rady a tipy o maľovaní a tapetovaní a vytvorili pre návštevníkov webu, podstránku kde nájdete rôzne články s nápadmi na zmenu interiéru, postupy pri tapetovaní a mnohé ďalšie. 

 

Ponuka práce

Ak sa ti páči predstava premien interiérov a chcel by si byť súčasťou tímu Maliar Košice, teraz máš možnosť. Maliar Košice je tím skúsených maliarov a tapetárov, ktorí dokážu premeniť akýkoľvek priestor na niečo výnimočné. Neváhaj a pridaj sa k najlepším maliarom v Košiciach a okolí.  Urobiť tak môžeš vyplnením potrebných informácií na našom webe a my sa ti určite ozveme.  

 

 

Kvalitné služby rovná sa spokojní zákazníci, čo znamená aj pozitívne referencie. A na základe referencií firma Maliar Košice   patrí medzi najlepších maliarov v Košiciach a okolí. Ak hľadáte práve spoločnosť, ktorá poskytuje profesionálne maliarske a  tapetárske práce pre domácnosti i firemnú klientelu, neváhajte ich kontaktovať. Určite budete spokojní!


 

Premýšľate o tom, že aj váš web potrebuje zmenu? Chcete vynoviť vaše logo, zmodernizovať dizajn alebo pomôcť zvýšiť povedomie o vašej firme? Kontaktujte nás a my vám radi ochotne pomôžeme.

 

Kontakt

+421 918 228 898

info@zariadim.sk

Seberíniho 1,
Bratislava 821 04

Komentáre Disqus.
(5/5) 128 referencií PRO
Maliar Košice

MAĽOVANIE / TAPETOVANIE / DIZAJN INTERIÉROV KOŠICE a okolie. ,,Realizujeme Vaše predstavy o peknom…

Premena detskej izby a spálne -…

MAXIMÁLNA SPOKOJNOSŤ 👌 Som veľký perfekcionista ale pánovi Zánovi dávam 98,5 %.…

Lepenie vliesovej tapety podľa…

Lepenie vliesových tapiet podľa želania klienta v obývačke a spálni . ,,…

Premena v škôlke - Košice

Maximálna 100%-tná spokojnosť 👌 Komunikácia, kvalita odvedenej práce, dodržanie…

Maliar Košice
5/5 128 hodnotení

Čítajte ďalej

Maliar Košice - ako začal z nuly

Dom a byt

Maliar Košice - ako začal z nuly


06.09.2023361

JoliDom a byt

Odchod z práce bol príležitosťou robiť niečo viac

Služby pre firmu:Podnikateľské príbehy

Odchod z práce bol príležitosťou robiť niečo…


20.12.2019361

MarekSlužby pre firmu

Najkrajšie interiéry sú tie s nápadom

Dom a byt:Veľké letné maľovanie

Najkrajšie interiéry sú tie s nápadom


28.05.2018361

MarekDom a byt

Máte plnú hlavu projektov

okolo vášho domu, záhrady alebo rodiny?

Povedzte nám to a pusťte to z hlavy. Spojíme Vás s najlepšími dodávateľmi.
Hurá, poďme zariaďovať!
Táto webová stránka používa k zlepšeniu vašej skúsenosti súbory cookies. Ďalším používaním tohto webu s tým súhlasíte. Viac informácií
Súhlasím